Kanał Rss
Content
Popraw komfort życia
27 marca 2019

IMG_5222

Wywiad z właścicielką Laser Cosmetic – Kamilą Janiszewską.

Redakcja: W czym specjalizuje się „Laser Cosmetic”?

Kamila Janiszewska: Laser Cosmetic to gabinet specjalizujący się w najbardziej skutecznych zabiegach, które służą poprawie wyglądu oraz komfortu życia pacjenta. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze urządzenia medyczne pochodzące od najlepszych w branży producentów, które umożliwiają nieinwazyjne zabiegi i stanowią bezpieczną alternatywę dla interwencji
chirurgicznych.
Jak skuteczne pozbyć się kłopotliwego owłosienia?
Laserowe usuwanie owłosienia jest metodą, która sprawdza się najlepiej. Tradycyjna depilacja wykonywana za pomocą maszynki do golenia nie tylko podrażnia skórę, ale i jest mało efektywna – wymaga powtarzania niemal każdego dnia, natomiast depilator czy plastry to techniki bardzo bolesne. Największym atutem depilacji laserowej jest trwałość – jest w
stanie zakończyć problem niechcianych włosków raz na zawsze, jeśli tylko
wykonamy całą serię tej czynności.

Jakich urządzeń używacie do depilacji laserowej?
VECTUS™ to medyczny laser diodowy firmy Cynoshure- jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™.
Laser Fotona Spectro SP – jest najnowocześniejszym i najbardziej zaawansowanym systemem laserowym Nd:Yag w Polsce i na świecie.
Thunder MT – to innowacyjne urządzenie do depilacji laserowej , które wykorzystuje aż dwie długości fali: aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm). Jako jedyni posiadamy to urządzenie w województwie łódzkim!

Jaka jest skuteczność?
Największym atutem depilacji laserowej jest trwałość – dla najlepszego rezultatu, należy wykonać od 4 do 6 zabiegów w następujących przerwach:
Twarz – 4 tyg,
Ciało  – 8 tyg.

Czy można wykupić „pakiet” na depilacje laserową?

Tak, w ofercie mamy pakiety 4 zabiegów – wtedy cena zabiegów jest o 20% niższa.

Czy każdy może skorzystać z waszych usług?
Tak każdy, pod warunkiem że nie ma przeciwwskazań do zabiegu.

Na co mogą liczyć klientki, które są u was pierwszy raz?
Wszyscy nowi jak również stali klienci naszego salonu mogą liczyć na bezpłatne konsultacje kosmetologiczne oraz fachowe doradztwo pod względem pielęgnacji domowej. Laser Cosmetic powstał z myślą o kompleksowej oraz profesjonalnej obsłudze klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług. Oferujemy dużą gamę profesjonalnych zabiegów.
W naszym salonie kładziemy duży nacisk na czystość, dezynfekcję oraz medyczną sterylizację sprzętów oraz narzędzi.

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: